18 Kasım 2011 Cuma

BELLA GLORIA, Mücevheri sanata dönüştürür...

BELLA GLORIA, Mücevheri sanata dönüştürür...


Firmamız 1989 yılında kurulmuş olup merkez ofisi ve üretim atölyesi İstanbul'dadır. Firmamız sadece kuyumculuk ve mücevherat sektöründe faaliyet göstermektedir ve ürünlerimizin %70'ini aşan bölümünü yurtdışına ihraç ediyoruz.
Yurtdışında toptan altın firmalarına koleksiyonlarımızı Golden Angels markası ile sunuyoruz. Golden Angels markamız altında 14 ve 18 ayar altın ve zirkon taşlardan mamül mücevher ürünlerimiz bulunmaktadır. Golden Angels markası Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da toplam 26 ülkede toptan mücevher firmaları tarafından yakından tanınmaktadır.

Pırlanta Mücevher’de güvenilir bir marka BELLA GLORIA
Firmamız pırlantadan mamül mücevher üretimini Golden Angels markasından ayırarak 2001 yılında trendi belirleyen tasarımcılarımızın oluşturduğu mücevher koleksiyonlarını BELLA GLORIA markası ile sizlerle buluşturmaktadır.
BELLA GLORIA markamız patentli tasarımlarımız ve üstün kalitedeki mücevher koleksiyonları ile çok kısa bir zaman içerisinde sizlerin ilk tercihlerinden birisi olmuştur. BELLA GLORIA’nın yakaladığı bu başarının ardında; sizleri işimizin kalbine koyan çalışma felsefemiz vardır. Koleksiyonlarımız moda trendleri ile beraber sizlerden gelen öneriler doğrultusunda oluşturulmaktadır.
İlkelerimiz
Firmamız çalışanları ve yönetim kurulu üyeleri, verilen her kararda ve yapılan her işte en yüksek etik standartlar, dürüstlük ve eşitlik ilkeleriyle hareket eder. Bunlar kadar önemli hesap verebilme, şeffaflık ve açıklık politikalarımız; çalışanlarımızın birbirine,yatırımcılarımıza, tedarikçi ve müşterilerimize, devlet ve topluma karşı sorumlulukarımızın temelini oluşturur.
Firmamızın başarısının temelinde "sürekli değişim" ilkesi yatmaktadır. Bu ilke, sadece Moda ve Mücevher endüstrisindeki devinime ayak uydurmakla değil, içinde bulunduğu ortamın değişimine liderlik etmekle tarif edilebilir.
Misyonumuz
Modayı belirleyen, sizlerin ihtiyaç ve önerilerini yansıtan, modern ve özgün tasarımlarımızla, en iyi kalitede mücevher koleksiyonları üretmek ve sonsuz müşteri memnuniyetini hedef alan satış sonrası desteğimizle siz müşterilerimizin her zaman ilk tercihi olabilmektir.
Vizyonumuz
Dünyada mücevher sektöründe tanınan ve tercih edilen birkaç firmadan biri olmaktır.


MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Sipariş ve Teslimat
Kredi kartı, havale veya EFT kanalıyla yapılan ödemeler Bella Gloria hesaplarına iletildiği andan itibaren siparişleriniz kesinleşir ve işleme alınır. Ödemenizin onaylanmasının ardından siparişinizin hazırlanması aşamasına geçilir. Ürünlerin hazırlanma sürecinin, bellagloria.com'da belirtilen süreyi aşması durumunda e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Hazırlanan siparişleriniz, kargo/kurye şirketine resmi tatil günleri dışında teslim edilmektedir. Siparişinizin kargo/kurye şirketine tesliminden sonra e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Dilerseniz siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfamızdan izleyebilirsiniz.
Siparişinizin size veya belirttiğiniz adrese ulaşmaması durumunda, 0212 458 75 75 numaralı telefondan veya info@bellagloria.com adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat esnasında size iletilen belge/evraklarla karşılaştırarak kontrol ediniz. Siparişe konu olan ürünlerin eksik, hasarlı veya siparişinizden farklı olduğunu tespit ettiğinizde, kargo/kurye görevlisine tutanak yazdırarak gönderiyi teslim almayınız ve en kısa zamanda 0212 458 75 75 numaralı telefondan veya info@bellagloria.com adresinden e-posta yoluyla bize bildirimde bulununuz.
Gizlilik ve Güvenlik
Bellagloria.com site üyeliğiniz kapsamında bizimle paylaşacağınız tüm bilgiler, Bella Gloria hizmet kalitesi ve güvencesi altındadır. Bella Gloria olarak siteye kayıt olan müşterilerimizin verilerini büyük bir titizlik ve gizlilik içinde korumaktayız. Bizimle paylaştığınız kişisel bilgileriniz sizlerin bilgi veya onayı dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir şahıs, kurum ve kuruluş ile söz konusu bilgilerin paylaşılmaz.
Alışveriş güvenliğiniz dünyanın en büyük dijital sertifika sağlayıcı firmalarından biri olan RAPID SSL'in 256 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz SSL teknolojisi ile korunmaktadır. SSL güvenlik sistemi, güvenli alışveriş için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir. Kullandığınız web tarayıcısı ile bağlı olduğunuz sitenin web sunucusu arasında güvenli bilgi alışverişini sağlar. SSL kullanılan bir sitede dolaştığınız ve bilgi girişi yaptığınız sürece, yaptığınız işlemlerin üçüncü şahıslar tarafından izlenme olasılığı ortadan kalkar.
SSL güvenlik alanında iken girdiğiniz bilgiler, karşı tarafa gönderilmeden önce çözülmesi ve üçüncü şahıslar tarafından okunması imkansız bir kodlama sistemiyle otomatik olarak şifrelenir. Bu bilgi ancak karşı taraftaki web sunucu tarafından ve sadece doğru adreste deşifre edilmek üzere çözülür ve anlamlı bir bilgi haline getirilebilir. Her iki taraf da doğrulama yaparak işlemin ve paylaşılan bilginin gizliliği korunur. Bu yetki uluslararası güvence altındadır.
bellagloria.com'dan bir ürün satın alırken hiç bir şekilde kredi kartı ve diğer ödeme bilgileriniz kaydedilmez. Kullanmakta olduğunuz kredi kartı bilgileriniz bankanızın güvencesindedir, kredi kartı bilgileriniz ilgili banka veritabanı hariç hiçbir yerde saklanmaz, bilgilerinize erişilemez. Bu sebeple her yeni alışveriş için kart ve ödeme bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.
Hesabınıza girdiğinizde ya da, alışverişi tamamlama adımına geldiğinizde SSL güvenlik alanına yönlendirilirsiniz. Kullandığınız internet tarayıcısı ile bellagloria.com web sunucusu arasında güvenlikli bilgi alışverişi başlar. Güvenlikli alanda olduğunuzu Internet tarayıcınızın versiyonuna göre tarayıcınızın sağ alt ya da üst köşesinde "KİLİT İKONU"nu gördüğünüzde ya da adres çubuğunuzda sitenin ismini http://www.bellagloria.com/ yerine https://www.bellagoria.com/ olarak gördüğünüzde anlayabilirsiniz. Bağlantınız şifreli konuma geçtiğinde adınız, adresiniz, kredi kartı numaranız, banka hesap numaranız, parolanız gibi her türlü kişisel bilginizi güvenli bir şekilde yollayabilir ve herhangi birinin bu bilgileri internet üzerinden okumasını engellemiş olursunuz.
İade Kuralları
Bellagloria.com’dan aldığınız tüm ürünler, Bella Gloria’nın garantisi altındadır. Satın almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren otuz (30) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bella Gloria’ya ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma durumu tespit edilmesi halinde veya ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde Bella Gloria ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek problemler için, Garanti Koşulları dahilinde Bella Gloria’ya başvurulmalıdır. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Ürün gönderilmeden önce siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
Garanti Koşulları
Modayı belirleyen tasarımcılarımız tarafından dizayn edilen Bella Gloria koleksiyonlarını tercih ettiğiniz için teşekkür eder, en güzel ortamlarda ve şıklığınıza katacağı zerafet ile beraber en iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Kendiniz ve sevdikleriniz için bundan sonraki mücevher tercihlerinizi tekrar Bella Gloria'dan yapmanız için, uluslararası birikimimiz ve ürünümüzü tercih eden sizleri en ön planda tutan satış sonrası servislerimizle hizmetinizde olacağız. Bella Gloria'dan ya da belirlediği yetkili satış noktasından satın almış olduğunuz tüm ürünler Bella Gloria garantisi altındadır. Satılan her ürün ile birlikte Bella Gloria Altın-Gümüş ya da Pırlanta sertifikası verilmektedir. Tüm ürünlerimiz için garanti süresi satın alma tarihinden itibaren iki (2) yıldır. Tamamı değerli ya da yarı değerli taşlar ile ve gerçek altın, gümüş ya da platin ile üretilen ürünlerimiz, verilen sertifikada belirtilen saflıkta ve ayardadır. Bella Gloria Garantisi, ürünlerde olası üretim hatalarını ya da satın alma tarihinden sonra oluşan fakat üretimden kaynaklanan hataları (Bella Gloria tarafından yapılan inceleme sonucunda onaylanacaktır) kapsamaktadır. Bu garanti, doğru olmayan kullanım, vücut teri, çarpma, düşme ya da kaza sonucu oluşan hataları, kaybolma ve çalınmaları kapsamamaktadır. Satın alma tarihinden sonra Bella Gloria bilgisi dışında yapılan tamiratlardan ya da başka işlemlerden dolayı üründe oluşan hatalar ya da bozukluklar da bu garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Kullanım sebebiyle kırılan ya da zarar gören pırlanta ve diğer değerli/yarıdeğerli taşlar garanti kapsamına girmez. Her durumda Bella Gloria'ın garanti yükümlülüğü, verilen sertifikada belirtilen satış bedelini aşamaz. Garanti koşulları ancak ürünün yanında gösterilecek bir fatura ya da kredi kartı slibi ile beraber geçerlilik kazanır. Garanti kapsamı içerisinde olan hatalı ürünler Bella Gloria'ya şahsen ya da sigortalı bir kargo ile teslim edilmelidir. Satın alma tarihinden itibaren 30 gün kullanılan ürünler iade alınmaz ve/veya değiştirilmez, ancak tamirat için garanti kapsamına girer.
SAYFAYI ZİYARET ETMEK İSTERSENİZ : http://www.bellagloria.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder