6 Ağustos 2012 Pazartesi

shophistica.comwww.Shophistica.com'u ziyaret edenler kaliteyi ucuza almanın mutluluğunu yaşıyorlar. 
Kadın için erkek için günlük, abiye, spor ayakkabıdan çantaya A'dan Z'ye tüm markaları bulabileceğiniz sitelerden biri  www.Shophistica.com.
Bunaltmayan site tasarımıyla keyifli saatler geçirip alışverişinizi ucuza yapacaksınız.

Beğendiğiniz ürünleri Türkiye’de ilk ve sadece shophistica’da bulunan 360 derece özelliği sayesinde en ince detayına
kadar inceleyebilir, mouse ile çevirebilirsiniz. Türkiye’de sadece Shophistica’da almak istediğiniz ürünü her açıdan inceleyebilirsiniz.
 

Shophistica bildiğimiz pek çok alışveriş kuralını yıkıp, tüm kullanıcı kitlelerine hitap eden, herkese açık, kullanıcı dostu, müşteri memnuniyetini esas alan, değişime açık ve öncü, ulaşılabilir, sürprizlerle dolu ve merak uyandıran bir alışveriş anlayışı ile sektöre
yepyeni bir soluk getiriyor.
Shophistica
 sizi düşünen ve ihtiyaçlarınızı önemseyen, bu ihtiyaçları sunduğu geniş ürün yelpazesi ve fiyat avantajları ile karşılayan, sadece Türkiye’de ki değil tüm dünyadaki trendleri takip eden ve sunan Türkiye’nin en büyük online ayakkabı ve çanta mağazasıdır.
Yıllardır süregelen tecrübenin teknoloji ile birleşmesiyle ortaya çıkanShophistica’da sayısız markanın yeni sezon ürünlerine ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri Türkiye’de ilk ve sadece shophistica’da bulunan 360 derece özelliği sayesinde en ince detayına
kadar inceleyebilir, mouse ile çevirebilirsiniz. Türkiye’de sadeceShophistica’da alma istediğiniz ürünü her açıdan inceleyebilirsiniz.

Shophistica’da müşteri memnuniyeti en önemli önceliktir. Sipariş vermiş olduğunuz ürünler 1 ile 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargo ücreti Türkiye’nin her yerine 5,5 TL’dir. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise kargo ücreti Shophistica tarafından ödenir.
Herhangi bir sorunuz ya da probleminiz olduğunda 444 94 84 no’lu çağrı
merkezimizden müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.


SİTEDEN BAZI ÜRÜN GÖRSELLERİHiç yorum yok:

Yorum Gönder