24 Ocak 2012 Salı

çantaBAK'tan 3 Kişiye Hediye

Haftayı yeni bir yarışma ile kapatalım. çantaBAK'tan 3 kişiye görsellerini eklediğim çantaları hediye edeceğiz ama önce firmayı tanıyalım.


çantaBAK'da çantaları evire çevire inceleyin...

çantaBAK, sadece kadın çantalarının satıldığı yepyeni bir e-ticaret sitesidir. Ziyaretçilerin satın alacakları ürün hakkında karar vermelerini kolaylaştırmak amacıyla, en ince ayrıntılarına dek fotoğraflanmış ve görseller tüm detayları görebilesiniz diye en yüksek çözünürlükte eklenmiştir.

çantaBAK ziyaretçilerin çantaları her açıdan görebilmelerine olanak tanımak amacıyla Türkiye'de ilk kez 360 derece dönen fotoğraf uygulamasına yer verilmiştir. Sitedeki 360 derece dönen fotoğrafları mouse yardımıyla sağa - sola çevirmek ve çantaları istenilen açıdan görebilmek de, ziyaretçinin kafasında satın alacağı ürünle ilgili soru işareti kalmasını ortadan kaldırmaktadır.

çantaBAK çeşitli promosyon uygulamalarıyla da, ziyaretçilerin alışverişlerini daha cazip hale getirmeyi amaçlamıştır. "Arkadaşını davet et 10 TL kazan" uygulamasının yanısıra, "150 TL ve üzeri alışverişlere de Purse Brite" çanta düzenleyici armağan edilmektedir.

Yani bu ürün...

Ayrıca; sitenin devamlı müşterilerine "% 8'e varan sadakat indirimi" uygulanmaktadır. Şubat ayı sonuna kadar sürecek "Sizin kaç çantanız var?" anketine katılanlar da, ekstradan "10 TL indirim" kazanmaktadır ve tüm bu promosyonlar; ziyaretçilerin en yeni sezon ürünlerine piyasadaki en uygun fiyatlarla sahip olabilme olanağı yaratmaktadır.


çantaBAK, bloggerlara yeni bir kazanç kapısı açıyor…

Veee son olarak; blog.cantabak.com'da bloggerlara yönelik kazan & kazan uygulaması hakkında da bilgi vereyim.

çantaBAK'ın teklifine "evet" diyerek "Kazan kazan programı"na katılan bloggerlar; hiçbir iş riski olmayan ve 24 saat açık işyerleri sayesinde uyurken bile para kazanabilecekler.

Peki ama nasıl? diyenler; tüm detayları buradan okuyabilirler...


Hediye edeceğimiz ürünler:


Baştan uyarmış olayım; acele edip okumadan yorum yazmayın. 

Tüm yorumları müsait oldukça onaylayacağım, yorumum çıkmadı diye lütfen defalarca aynı yorumu yazmayın.

Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.

Şartları 1/1 eksiksiz yerine getirenler kabul edilecek.

Hepinize bol şans!

Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler:


Facebook sayfasını beğenmeniz ( Firma yoruma beyan ettiğiniz linkleri kontrol ediyor.)

Bu yazımı Facebook duvarınızda paylaşmanız. (Her yazımın üst kısmında Facebook beğen butonu var, ona bastığınız durumda Facebook duvarınızda otomatikman paylaşmış olursunuz.)

- Twitter'dan @cantaBAK hesabını takibe alarak; @stildirektoru ve @cantaBAK yazarak yarışmaya katıldığınızı mentionlamanız. (Kontrollerin sağlıklı yapılabilmesi için; twitter'dan firmayı ve beni aynı tweette ekleyin. Ayrı ayrı tweet atmayın ok?)

- Blogu olanlar; bu yazımı hediye ettiğimiz ürün görseliyle ve yazımın linkiyle bloglarında paylaşmalı.

► Tüm bunlar bittikten sonra;

Bu yazıma paylaştığınız linkleri de ibraz ederek, yani paylaştım, katılmak istiyorum şeklinde değil; kontrol edebilmemiz için sizin linkleriniz olmalı. Özellikle belirtiyorum ibraz ettiğiniz linkler; fan sayfalarının kendi linkleri veya bizim twitter linklerimiz değil sizin paylaşımlarınıza dair linkler olmalı... (Diğer yarışmalara bakın doğru yazanlar nasıl yorum bırakıyor...) bu şekilde yorum yazmanız.

► Yarışmamız; 30 Ocak 2012 günü sona erecek. Şartları 1/1 yerine getirenler ve belirttiğim gibi yorumları eksiksiz bırakanlar arasından; random.org sitesi aracılığıyla çekiliş sonrası kazananları yeni bir yazı olarak sizlere beyan edeceğim.

Yeniden diyelim hepinize bol şans!
Sevgi ve neşe ile kalın .)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder