5 Ocak 2012 Perşembe

OndaGördüm’den doğumgünü çekilişi! :)

Ve OndaGördüm’den üst üste 2.çekiliş bombası :) Yılbaşı ve OndaGördüm’ün 1.yaşgünü birbirine oldukça yakın tarihler olduğu için çekilişler üst üste geldi. 6 Ocak 2012 OndaGördüm’ün doğumgünü ve bu sebeple beni 1 senedir takip eden, en önemlisi destek olan ve seven sizlerden birine bir hediyem olacak.
Random.org’dan belirlenecek olan şanslı takipçim LTD Watch‘dan göndereceğim şeker pembesi, Limited Edition (sınırlı üretim) saatin sahibi olacak.
Çekilişe katılım 6 Ocak 2012 saat 14:00′te sonlanacak ve çekiliş sonucu, 2012′nin ilk günü, 7 Ocak 2012  saat 14:00′te OndaGördüm’den açıklanacaktır :)


Tüm dünyada 150 adet üretilen bu saatin 55 numaralı olanı sizin olacak. Detayını fotoğrafta görebilirsiniz :)


Peki bu çekilişe katılmak için neler yapmak lazım?
1. Öncelikle KESİN olarak gerçekleştirilmesi gereken 2 şart:
A. OndaGördüm’de sizin haberiniz yayınlansın: OndaGördüm’ün yaptığı gibi, yakaladığınız/bildiğiniz bir kıyafeti kim, hangi dizide giydiyse yazmak ve haberi yapabilmem için bir fotoğraf veya link göndermek (haberi gönderen takipçim OndaGördüm’de yayınlanacaktır). Bilgileri ve fotoğrafı ondagordum@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.
B. En çok kullandığınız ve/veya beğendiğiniz aynı ketagorideki ilk 3 markayı bu çekilişe yorum olarak yazmak (örneğin 3 giyim markası veya 3 kozmetik markası veya 3 ayakkabı markası vb.).
2. OndaGördüm’ün Twitter hesabını takip etmek ve Twitter’dan bu çekilişi duyurmak: http://twitter.com/OndaGordum ve hangi kullanıcı adıyla takip ediyorsanız bunu yorumunuza eklemek veya Twitter’dan OndaGördüm’ü mentionlamak: (+1 hak)
3. OndaGördüm’ün Facebook hesabını takip etmek: http://www.facebook.com/OndaGordum Arzu ederseniz bu çekilişi Facebook profilinizde/sayfanızda paylaşmak ve yorumunuza paylaşım linkini eklemek (+2 hak)
4. Blogunuz varsa bu çekilişi duyurmak ve yorumunuza  yazınızın linkini eklemek (+1 hak)
Çekiliş kuralları ile ilgili sizlerden bir ricam var. Lütfen tek yorum bırakın ve göndereceğiniz haber bilgilerini MUTLAKA e-mail atın. Diğer sorularınız için ondagordum@gmail.com adresine istediğiniz zaman e-mail gönderebilirsiniz.
Tekrar etmek isterim ki çekilişe katılım 6 Ocak 2012 saat 14:00′te sonlanacak ve çekiliş sonucu, 2012′nin ilk günü, 7 Ocak 2012  saat 14:00′te OndaGördüm’den açıklanacaktır :)

http://ondagordum.com/2011/12/18/ondagordumden-dogumgunu-cekilisi/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder