4 Ocak 2012 Çarşamba

pinarla bizbize'den afrodo .com 2 kisiye hediye

http://www.pinarlabizbize.blogspot.com/2012/01/afrodo-com-ile-2-kisiye-hediye.html

AFRODO; sizlerin, seçkin iç çamaşırı markalarına,avantajlı fiyatlarla sahip olabilmenize olanak sağlayan özel satış sistemini kullanır. Siz de afrodo alışveriş klubüne üye olduğunuzda, çeşitli kampayalardan haberdar olup inanılmaz fırsatları yakalayacak, afrodo’dan yapacağınız her alışverişte puan toplayarak,sonraki alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilecek, afrodo alışveriş klubü'nün size sağlamış olacağı avantajlara sahip olacaksınız.

Yeni yılın ilk kampanyasıyla sizlerleyiz.Sponsor firmamız afrodo bayan,erkek ve çocuk kategorisinde birçok ürünü bizlerin beğenisine sunuyor.İşte firmamızın ürünlerinden bazıları...
Aynı zamanda firmamız iç çamaşır sektöründede öncüdür.Eğer sitemizi gezecek olursanız iç çamaşırı kategorisinde birçok kaliteli ürünü uygun fiyata satın alabilecğeinizi görebilirsiniz..İşte bazı örneklerimiz..
KAMPANYAMIZ SONUNDA 2 KİŞİYE ÇOK ŞIK TAKILARIMIZDAN HEDİYELERİMİZ OLACAK..

1 KİŞİYE KOLYE

1 KİŞİYE BİLEZİK HEDİYEMİZ

KAMPANYA ŞARTLARIMIZ
**Facebook sayfamızı beğenip arkadaşlarınıza önerin http://www.facebook.com/pages/afrodo/205791586112031
**Sitemizde beğendiğiniz bir ürünü linkiyle beraber facebook duvarınızda yayınlayın.
**https://twitter.com/#!/afrodoTurkiye twitterdan takip ediniz  ve beğendiğiniz bir ürünün linkini tweetlerinizin başına @afrodoturkiye yazarak mentionlayınız.
**Kampanyamızı blog yada facelerinizde site linkiyle birlikte duyurun.Duyuru linklerinizle birlikte buraya yorum bırakın. (+2 çekiliş hakkı)

Kampanyamız  17 ocakta son bulacaktır.Kargo ücreti değerli firmamıza aittir.Hepinize bol şans..
 
 
afrodo nedir?
afrodo; sizlerin, seçkin iç çamaşırı markalarına,avantajlı fiyatlarla sahip olabilmenize olanak sağlayan özel satış sistemini kullanır. Siz de afrodo alışveriş klubüne üye olduğunuzda, çeşitli kampayalardan haberdar olup inanılmaz fırsatları yakalayacak, afrodo’dan yapacağınız her alışverişte puan toplayarak,sonraki alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilecek, afrodo alışveriş klubü'nün size sağlamış olacağı avantajlara sahip olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder